SHARE

El 15 de gener donarà començament el concurs de presentacions infantils amb la posada en escena de la Falla L’Antiga de Campanar, en el col·legi IALE, a les 11:30 hores.

Un total de 10 comissions participen en esta edició que conclourà el pròxim 19 de febrer, a les 17:30 hores, amb la presentació de la Falla Dr. Olóriz-Arzobispo Fabián i Fur, en el col·legi Salesians del carrer Sagunt.

Calendari de presentacions infantils:

FALLA MONESTIR DE POBLET-APARICIO ALBIÑANA COLEGIO IALE L’ELIANA 15/01/2017 11:30 h.
FALLA ACTOR MORA-CONSTITUCION TEATRE BONREPOS BONREPOS 21/01/2017 17:00 h.
FALLA CRA. SAN LUIS-DR. WAKSMAN SALESIANOS CRA. SAN LUIS 22/01/2017 17:00 h.
FALLA RIPALDA-SOGUERS COLEGIO IALE L’ ELIANA 29/01/2017 17:00 h.
FALLA NORD-DR. ZAMENOFF COLEGIO IALE L’ ELIANA 05/02/2017 11:30 h.
FALLA SAN IGNACIO LOYOLA-JESUS Y MARIA SALA FORSAÑ MASSANASA 12/02/2017 12:00 h.
FALLA DUC DE GAETA-POBLA DE FARNALS SALA CANAL PINEDO 12/02/2017 17:30 h.
FALLA ARQUEBISBE OLAECHEA-SANT MARCEL.LI LA RAMBLETA VALENCIA 18/02/2017 16:30 h.
FALLA CRA. MALILLA-ING. J. BENLLOCH SALA CANAL PINEDO 19/02/2017 10:30 h.
FALLA DR. OLORIZ-ARQ. FABIAN I FUERO SALESSIANS-SAGUNT VALENCIA 19/02/2017 17:30 h.

Quant al calendari de presentacions adultes, serà la Falla Carrera Malilla-Ingeniero Joaquín Benlloch la que inaugure este concurs, el 2 de desembre, a les 22:00 hores, en la Sala Canal (Pinedo).

16 comissions competiran entre si per a alçar-se amb la màxima recompensa al treball de tot un any, participant en este concurs que finalitzarà amb la posada en escena de la Falla Ripalda-Sogueros, el 19 de febrer, a les 17:00 hores, en el col·legi IALE (L’Eliana).

Calendari de presentacions majors:

FALLA CRA. MALILLA-ING. J. BENLLOCH SALA CANAL PINEDO 02/12/2016 22:00 h.
FALLA MONESTIR DE POBLET-APARICIO ALBIÑAN COLEGIO IALE L’ ELIANA 10/12/2016 18:00 h.
FALLA DUC DE GAETA-POBLA DE FARNALS SALA CANAL PINEDO 20/01/2017 23:00 h.
FALLA PINTOR SALVADOR ABRIL-PERIS Y VALERO LA RAMBLETA VALENCIA 21/01/2017 22:00 h.
FALLA RUBEN DARIO-FRAY LUIS COLOMER NOCHES DE BOHEMIA PATERNA 22/01/2017 12:00 h.
FALLA PLAZA DEL PILAR LA RAMBLETA VALENCIA 28/01/2017 22:30 h.
FALLA SEVILLA-DENIA SALA RUSSAFA VALENCIA 04/02/2017 18:00 h.
FALLA CRA. SAN LUIS-DR. WAKSMAN SALESSIANS-SAN LUIS VALENCIA 04/02/2017 22:30 h.
FALLA REGNE VALENCIA-DUC DE CALABRIA CAXTON COLLEGE PUZOL 05/02/2017 11:00 h.
FALLA ACTOR MORA-CONSTITUCION TEATRE BONREPOS BONREPOS 11/02/2017 17.00 h.
FALLA DR. OLORIZ-ARQ. FABIAN I FUERO SALESSIANS-SAGUNT VALENCIA 11/02/2017 22:30 h.
FALLA ARQUEBISBE OLAECHEA-SANT MARCEL.LI LA RAMBLETA VALENCIA 17/02/2017 22:00 h.
FALLA PALLETER-ERUDIT ORELLANA CAXTON COLLEGE PUZOL 18/02/2017 19:00 h.
FALLA CADIZ-RETOR FEMENIA-PUERTO RICO SALA CANAL PINEDO 18/02/2017 22:30 h.
FALLA NA JORDANA TEATRE TALIA VALENCIA 19/02/2017 12:00 h.
FALLA RIPALDA-SOGUERS COLEGIO IALE L’ ELIANA 19/02/2017 17:00 h.