Compartir

Premis Falles Infantils- Secció Especial

1r Premi a la Falla 44 Mestre Gozalbo-Comte d’Altea (Iván Tortajada Estellés)

2n Premi a la Falla 12 Convent de Jerusalem-Matemàtic Marzal (José Gallego Gallego)

3r Premi a la Falla 145 Duc de Gaeta-La Pobla de Farnals (Fernando Foix Fabregat)

4rt Premi a la Falla 227 Gayano Lluch (Sergio Amar Medina)

5é Premi a la Falla 22 Exposició-Misser Mascó (Joan S. Blanch)

6é Premi a la Falla 9 Na Jordana (Miguel Hernández Aguelo, Miguel H.)

7é Premi a la Falla 143 Reina-Pau-Sant Vicent (José Luis Ceballos i Francisco Sanabria)

8é Premi a la Falla 112 Malva-Rosa-Antoni Ponz-Cavite (Mario Pérez Sánchez)

9é Premi a la Falla 204 Espartero-Ramón i Cajal (David Manuel Moreno Terrón)

10é Premi a la Falla 177 Sueca-Literat Azorín (Gonzalo Gabriel Rosas Rodríguez)

11é Premi a la Falla 83 Císcar-Borriana (Bernardo Estela Parra)

12é Premi a la Falla 149 Comte de Salvatierra-Ciril Amorós (Gregorio Acebedo García)

13é Premi a la Falla 55 Sapadors-Vicent Lleó (Ángel Navarro Requena)

14é Premi a la Falla 181 Barri Beteró (Sergio Gómez Ferrer)

15é Premi a la Falla 264 Lepanto-En Joan d’Àustria (Carlos Borrás Cabo)

PREMIS D’ENGINY I GRÀCIA

1r Premi a la Falla 12 Convent de Jerusalem-Matemàtic Marzal (José Gallego Gallego)

2n Premi a la Falla 44 Mestre Gozalbo-Comte d’Altea (Iván Tortajada Estellés)

3r Premi a la Falla 145 Duc de Gaeta-La Pobla de Farnals (Fernando Foix Fabregat)

Premis Falles Infantils- Secció 1ª

1r Premi a la Falla 100 Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel·lí (Raúl García Pertusa)

2n Premi a la Falla 78 Bisbe Amigó-Conca (Gonzalo Gabriel Rojas Rodríguez)

3r Premi a la Falla 317 Camí Nou de Picanya-Nicolau Primitiu (José Luis Ceballos i Francisco Sanabria)

4rt Premi a la Falla 384 Santa Genoveva Torres-Arquitecte Tolsá (Sacabutxart, S.L.)

5é Premi a la Falla 34 Pilar (Pl.) (Óscar Villada Sanchís)

6é Premi a la Falla 84 Gravador Esteve-Ciril Amorós (Xavier Gámez Chisvert)

7é Premi a la Falla 120 Molinell-Alboraia (Rubén Arcos Martí)

8é Premi a la Falla 278 Joaquim Costa-Comte d’Altea (Mario Pérez Sánchez)

9é Premi a la Falla 14 Almirant Cadarso-Comte d’Altea (José Enrique Ginestar Morán)

PREMIS D’ENGINY I GRÀCIA

1r Premi a la Falla 78 Bisbe Amigó-Conca (Gonzalo Gabriel Rojas Rodríguez)

2n Premi a la Falla 100 Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel·lí (Raúl García Pertusa)

3r Premi a la Falla 384 Santa Genoveva Torres-Arquitecte Tolsá (Sacabutxart, S.L.)

Premis Falles Infantils- Secció 2ª

1r Premi a la Falla 242 Ribera-Convent Santa Clara (Xavier Gámez Chisvert)

2n Premi a la Falla 187 Regne de València-Duc de Calàbria (Sergio Musoles Ros-Ana López Martín)

3r Premi a la Falla 173 Jesús-Sant Francesc de Borja (Rubén Arcos Martí)

4rt Premi a la Falla 28 Cuba-Literat Azorín (Mario Pérez Sánchez)

5é Premi a la Falla 89 Sant Vicent-Periodista Azzati (José Luis Platero Cosí)

6é Premi a la Falla 65 Serrans-Els Furs (Pl.) (David Ojeda Amorós)

7é Premi a la Falla 358 Andreu Piles Ivars-Salvador Tuset (Sergio Alcañiz Valiente)

8é Premi a la Falla 375 Albereda-França (Grego Acebedo García)

9é Premi a la Falla 300 Santa Maria Micaela-Martí l’Humà (Georgina Torres García (gio))

10é Premi a la Falla 101 Carrera de Malilla-Enginyer J. Benlloch (David Ojeda Amorós)

11é Premi a la Falla 111 Burjassot-Pare Carbonell (Juan José Salóm Díaz)

12é Premi a la Falla 284 Ceramista Ros-Josep Maria Mortes Lerma (Sergio Fandos Nájera)

13é Premi a la Falla 316 Arxiduc Carles-Músic Gomis (Vicente Gomar Vidal)

14é Premi a la Falla 6 Llanterna-Na Rovella-Av.Oest (David Soriano Sanchis)

15é Premi a la Falla 330 Vicent Sancho Tello-Xile (Salvador Ferris Cerveró)

PREMIS D’ENGINY I GRÀCIA

1r Premi a la Falla 187 Regne de València-Duc de Calàbria (Sergio Musoles Ros-Ana López Martín)

2n Premi a la Falla 242 Ribera-Convent Santa Clara (Xavier Gámez Chisvert)

3r Premi a la Falla 173 Jesús-Sant Francesc de Borja (Rubén Arcos Martí)

Premis Falles Infantils- Secció 3ª

1r Premi a la Falla 197 Monestir de Poblet-Aparicio Albiñana (Mario Pérez Sánchez)

2n Premi a la Falla 59 Ares d’Alpont-Castell de Pop (Miriam García Sandemetrio)

3r Premi a la Falla 169 Major-Moraira-Natzaret (Pedro Rodríguez Marín)

4rt Premi a la Falla 302 Xiva-Francisco de Llano (Salvador Dolz Rubio)

5é Premi a la Falla 129 Ramiro de Maeztu-Els Lleons (Carlos Carsí García)

6é Premi a la Falla 228 Arquitecte Alfaro-Francesc Cubells (Manuel Martínez, María Esteban i Samuel Martínez, Kuebien Valencia, S.L.U)

7é Premi a la Falla 289 Isabel la Catòlica-Ciril Amorós (Ángel Navarro Requena)

8é Premi a la Falla 178 Illes Canàries-Trafalgar (José Fuster García)

9é Premi a la Falla 31 Lo Rat Penat (Teodora Chichanova)

10é Premi a la Falla 41 Cuba-Puerto Rico (Xavier Gurrea)

11é Premi a la Falla 291 Jerónima Gales-Litògraf Pascual Abad (Sergio Alcañiz Valiente)

12é Premi a la Falla 267 Marià Benlliure-Séquia de Tormos (Daniel Ballester Ortí)

13é Premi a la Falla 79 Ferran el Catòlic-Àngel Guimerà (Francisco Mesado Poveda)

14é Premi a la Falla 260 Barri de Sant Isidre (Carlos Borrás Cabo)

ENGINY I GRÀCIA

1r Premi a la Falla 59 Ares d’Alpont-Castell de Pop (Miriam García Sandemetrio)

2n Premi a la Falla 291 Jerónima Gales-Litògraf Pascual Abad (Sergio Alcañiz Valiente)

3r Premi a la Falla 147 Mare de Déu de Lepanto (Pl.) (Xavier Montava Tomás)

Premis Falles Infantils- Secció 4ª

1r Premi a la Falla 328 Enginyer Manuel Maese-Cristóbal Llorens (Salvador Dolz Rubio)

2n Premi a la Falla 192 Ramiro de Maeztu-Humanista Furió (Sergio Alcañiz Valiente)

3r Premi a la Falla 158 Albacete-Marvà (Miriam García Sandemetrio)

4rt Premi a la Falla 96 Quart Extramurs-Velàzquez (Luis Enguídanos Montoro)

5é Premi a la Falla 67 Lluís Lamarca-Velàzquez (Joaquín Foix Gelida)

6é Premi a la Falla 214 Cristòfol Sorní-Mestre Martín (Ximo Martín Fernández)

7é Premi a la Falla 183 Illes Canàries-Dama d’Elx (Teodora Chichanova)

8é Premi a la Falla 47 Alberic-Heroi Romeu (Rubén Canet Burillo)

9é Premi a la Falla 232 Pius XI-Fontanars (José Jarauta Navajas)

10é Premi a la Falla 226 Doctor Joan Josep Dómine-Port (Marisa Falcó ? Paco Pellicer, Fet d’Encàrrec)

11é Premi a la Falla 10 Oest (Emilio Tamarit Simón)

12é Premi a la Falla 186 Bisbe Jaume Pérez-Lluís Oliag (Ángel Navarro Requena)

13é Premi a la Falla 53 Pintor Segrelles (Pl.) (Cristian García Carrasco)

14é Premi a la Falla 122 Cervantes-Pare Jofré (José Ramón Lisarde Ferrer)

PREMIS D’ENGINY I GRÀCIA

1r Premi a la Falla 232 Pius XI-Fontanars (José Jarauta Navajas)

2n Premi a la Falla 226 Doctor Joan Josep Dómine-Port (Marisa Falcó, Paco Pellicer, Fet d’Encàrrec)

3r Premi a la Falla 179 Ferros-Joan Baptista Perales (Borja Llorens Mata

Premis Falles Infantils- Secció 5ª

1r Premi a la Falla 39 Castelló-Sogorb (Joaquín Foix Gelida)

2n Premi a la Falla 274 Tenda (Pl.) (Bernardo Estela Parra)

3r Premi a la Falla 308 Mercat de Castella (José Luis Platero Cosí)

4rt Premi a la Falla 377 Avda.França-Alfred Toràn i Olmos (Carlos Herrero Muria)

5é Premi a la Falla 11 Mercé (Pl.) (Salvador Ferrís Cerveró)

6é Premi a la Falla 3 Doctor Collado (Pl.) (Ricard Balanzá Martínez)

7é Premi a la Falla 366 Santiago Rusiñol-Comte de Lumiares (Emilio Tamarit Simón)

8é Premi a la Falla 68 Conserva-Berenguer Mallol (José Fuster García)

9é Premi a la Falla 269 Nàquera-Lauri Volpi (Francisco Javier Tur Ortiz)

10é Premi a la Falla 45 Sagunt-Sant Antoni-Pare Urbà (Elena Atienza Chust)

11é Premi a la Falla 380 Pintor Maella-França-Menorca (Salvador Dolz Rubio)

12é Premi a la Falla 123 L’Alguer-Enginyer Rafael Janini (José Vicente Zurita Abad)

13é Premi a la Falla 151 Just Vilar-Mercat del Cabanyal (Pedro Espadero Colmenar)

PREMIS D’ENGINY I GRÀCIA

1r Premi a la Falla 3 Doctor Collado (Pl.) (Ricard Balanzá Martínez)

2n Premi a la Falla 68 Conserva-Berenguer Mallol (José Fuster García)

3r Premi a la Falla 39 Castelló-Sogorb (Joaquín Foix Gelida)

Premis Falles Infantils- Secció 6ª

1r Premi a la Falla 61 Marqués de Montortal-Josep Esteve (Xavier Gurrea)

2n Premi a la Falla 331 Marqués de Solferit (Teodora Chichanova)

3r Premi a la Falla 43 Marqués de Montortal-Berní i Català (Miguel Ángel Hernández Clemente)

4rt Premi a la Falla 310 Doctor Gil i Morte-Doctor Vila i Barberà (David Ojeda Amorós)

5é Premi a la Falla 174 Pintor Salvador Abril-Peris i Valero (Ángel Navarro Requena)

6é Premi a la Falla 32 Doctor Serrano-Carles Cervera-Clero (Sergio Fandos Nájera)

7é Premi a la Falla 231 Poeta Alberola-Totana (Borja Llorens Mata)

8é Premi a la Falla 29 Peu de La Creu-En Joan de Vila-Rasa (David Ojeda Amorós)

9é Premi a la Falla 217 Espartero-Músic Plasència (Carlos Herrero Muria)

10é Premi a la Falla 27 Càdis-Els Centelles (Xavier Ureña Rodenes)

11é Premi a la Falla 74 Alqueries de Bellver-Garbí (Daniel Barea Ortiz)

12é Premi a la Falla 276 Carrera de Malilla-Illa Cabrera (Rubén Canet Burillo)

PREMIS D’ENGINY I GRÀCIA

1r Premi a la Falla 161 Regne de València-Ciscar (Miguel Balaguer Nieto)

2n Premi a la Falla 295 Camí de Montcada-Pintor Jacomart (Vte. Fco. Lorenzo Albert)

3r Premi a la Falla 61 Marqués de Montortal-Josep Esteve (Xavier Gurrea)

Premis Falles Infantils- Secció 7ª

1r Premi a la Falla 188 Primat Reig-Vinaròs (Juan José Salóm Díaz)

2n Premi a la Falla 154 Sant Vicent-Marvà (José Fuster García)

3r Premi a la Falla 56 Azcàrraga-Ferran el Catòlic (Sacabutxart, S.L.)

4rt Premi a la Falla 121 Lluís Cano (Pl.) (José Ramón Lisarde Ferrer)

5é Premi a la Falla 77 Barri de Sant Josep (Lorenzo Fandos Ayoro)

6é Premi a la Falla 254 Pare Santonja-Cardenal Benlloch (Sergio Guijarro Pastor)

7é Premi a la Falla 144 Progrés-Teatre de la Marina (Inmaculada López Ebri)

8é Premi a la Falla 283 Jacint Benavente-Regina Na Germana (Juan José Salóm Díaz)

9é Premi a la Falla 288 Periodista Gil Sumbiela-Assutzena (Javier Rico Catalán)

10é Premi a la Falla 325 Mestre Rodrigo-General Avilés (Emilio Miralles Ferrero)

11é Premi a la Falla 115 Frederic Mistral-Murta (Vicente Domínguez Pérez)

ENGINY I GRÀCIA

1r Premi a la Falla 154 Sant Vicent-Marvà (José Fuster García)

2n Premi a la Falla 121 Lluís Cano (Pl.) (José Ramón Lisarde Ferrer)

3r Premi a la Falla 188 Primat Reig-Vinaròs (Juan José Salóm Díaz)

Premis Falles Infantils- Secció 8ª

1r Premi a la Falla 350 Tribunal de les Aigües (Miguel Ángel Hernández)

2n Premi a la Falla 170 Regne de València-Sant Valer (Francisco Gisbert Picó i Xavier Montava Tomás)

3r Premi a la Falla 229 Antonio Molle-Gregori Gea (Francisco Martínez Heredia)

4rt Premi a la Falla 87 Arxiduc Carles-Xiva (Salvador Dolz Rubio)

5é Premi a la Falla 35 Joan d’Aguiló-Gaspar Aguilar (Vte. Fco. Lorenzo Albert)

6é Premi a la Falla 279 Maties Perello-Lluís de Santangel (Alejandro Santaeulalia, Santaeulalia Tematización S.L)

7é Premi a la Falla 23 Tomasos-Carles Cervera (María Esteban i Samuel Martínez)

8é Premi a la Falla 54 Joaquim Costa-Borriana (David Ojeda Amorós)

9é Premi a la Falla 360 Ruben Darío-Fra Lluís Colomer (Juan Lluch Martí)

10é Premi a la Falla 259 Oltà-Juan Ramón Jiménez (Rubén Canet Burillo)

ENGINY I GRÀCIA

1r Premi a la Falla 170 Regne de València-Sant Valer (Francisco Gisbert Picó i Xavier Montava Tomás)

2n Premi a la Falla 54 Joaquim Costa-Borriana (David Ojeda Amorós)

3r Premi a la Falla 132 Glòria-Felicitat-El Tremolar (Emilio Tamarit Simón)

Premis Falles Infantils- Secció 9ª

1r Premi a la Falla 334 Doctor Marañón-Mestre Palau (Ángel Navarro Requena)

2n Premi a la Falla 225 Rosari-Calabuig (Pl.) (Carlos Carsí García)

3r Premi a la Falla 266 Mendizàbal (Carlos Herrero Muria)

4rt Premi a la Falla 168 Josep Benlliure-Teatre de la Marina (Vicente Domínguez Pérez)

5é Premi a la Falla 15 Bosseria-Tossal (Rubén Arcos Martí)

6é Premi a la Falla 272 Menéndez i Pelayo-Catalunya (Víctor Navarro Granero)

7é Premi a la Falla 166 Santa Cruz de Tenerife (Sergio Fandos Nájera)

8é Premi a la Falla 140 Sant Josep de la Muntanya-Terol (José Fuster García)

9é Premi a la Falla 327 Pintor Pasqual Capuz-Fontanars (Vicente Gomar Vidal)

PREMIS D’ENGINY I GRÀCIA

1r Premi a la Falla 168 Josep Benlliure-Teatre de la Marina (Vicente Domínguez Pérez)

2n Premi a la Falla 146 Tres Forques-Conca-Pérez Galdós (Rodrigo Nuñez López)

3r Premi a la Falla 270 Cuenca Tramoyeres-Guàrdia Civil (José Sales Asián)

Premis Falles Infantils- Secció 10ª

1r Premi a la Falla 275 Pouet (Pl.) (Alejandro Cano Hernández)

2n Premi a la Falla 285 Rodríguez de Cepeda-Llorenç Palmireno (Mario Gual del Olmo)

3r Premi a la Falla 180 Plaça d’Espanya-Ramón i Cajal-Pintor Benedito (Xaume Torrent Arenas)

4rt Premi a la Falla 125 Baró de Sant Petrillo-Leonor Jovaní (Jorge Gil Sapiña)

5é Premi a la Falla 240 Mestre Bellver-Marià Ribera (Manuel Martínez, María Esteban i Samuel Martínez, Kuebien Valencia, S.L.U)

6é Premi a la Falla 351 Doctor Álvaro López-Sant Joan de Dèu (Joaquín Foix Gelida)

7é Premi a la Falla 97 Séneca-Iecla (Sacabutxart, S.L.)

8é Premi a la Falla 320 L’Equador-Alcalde Gurrea (Francisco Mesado Poveda)

PREMIS D’ENGINY I GRÀCIA

1r Premi a la Falla 180 Plaça d’Espanya-Ramón i Cajal-Pintor Benedito (Xaume Torrent Arenas)

2n Premi a la Falla 351 Doctor Álvaro López-Sant Joan de Dèu (Joaquín Foix Gelida)

3r Premi a la Falla 20 Salamanca-Comte d’Altea (José Ramón Lisarde Ferrer)

Premis Falles Infantils- Secció 11ª

1r Premi a la Falla 81 Goya-El Brasil (Fernando García Ribas)

2n Premi a la Falla 30 La Vall de Laguar-Pare Ferris (Pedro Rodríguez Marín)

3r Premi a la Falla 42 La Creu (Pl.)-Els Àngels (Rafa Cheli)

4rt Premi a la Falla 135 Avinguda Burjassot-Joaquim Ballester (Fernando Martínez Hernández)

5é Premi a la Falla 116 Josep Maestre (Vicente Fco. Lorenzo Albert)

6é Premi a la Falla 64 Doctor Peset Aleixandre-En Guillem Ferrer (José R. Espuig Escrivá)

7é Premi a la Falla 104 Rojas Clemente (Pl.) (Xavier Herrero Martínez)

8é Premi a la Falla 40 Carabasses-En Gall (Rodrigo Nuñez López)

ENGINY I GRÀCIA

1r Premi a la Falla 142 Cuba-Buenos Aires (Cristian García Carrasco)

2n Premi a la Falla 239 Peris i Valero-Cuba (Rafa Guillot Comeche)

3r Premi a la Falla 81 Goya-El Brasil (Fernando García Ribas)

Premis Falles Infantils- Secció 12ª

1r Premi a la Falla 309 Negret (Pl.) (Manuel Martínez Reig)

2n Premi a la Falla 152 Sant Vicent Màrtir-Pianista Ampar Iturbi (Sergio Alcañiz Valiente)

3r Premi a la Falla 304 Isaac Peral-Méndez Núñez (Inmaculada López Ebri)

4rt Premi a la Falla 199 Veneçuela-Agustí Sales (Vicente Espeleta García)

5é Premi a la Falla 102 Félix Pizcueta-Ciril Amorós (Ximo Martí Fernández)

6é Premi a la Falla 201 Palleter-Erudit Orellana (Clara Silvestre Amado)

7é Premi a la Falla 340 Francesc Climent-L’Uruguai (Juan Jesús García Pérez)

8é Premi a la Falla 48 Creu i Mislata (José M. Felip Gómez)

ENGINY I GRÀCIA

1r Premi a la Falla 309 Negret (Pl.) (Manuel Martínez Reig)

2n Premi a la Falla 371 Josep Maria Bayarri-Los Isidros (Francisco Javier Soriano Gimeno)

3r Premi a la Falla 152 Sant Vicent Màrtir-Pianista Ampar Iturbi (Sergio Alcañiz Valiente)

Premis Falles Infantils- Secció 13ª

1r Premi a la Falla 255 Barri Quint-Pizarro (Juan José Sevilla Ortega, Sevior y Priol Arts)

2n Premi a la Falla 281 Ministre Luis Mayans-Argenter Suárez (José Luis Platero Cosí)

3r Premi a la Falla 339 Blanqueries (Manuel Rubio Armiñana)

4rt Premi a la Falla 189 Giorgeta-Roís de Corella (Luis Enguídanos Montoro)

5é Premi a la Falla 348 Càdis-Retor Femenia-Puerto Rico (La Comissió)

6é Premi a la Falla 253 Pi i Margall-Arturo Cervellera (Xaume Torrent Arenas)

7é Premi a la Falla 164 Pérez Galdós-Calixt III (María Teresa Meliá Santamaría)

8é Premi a la Falla 127 Doctor Sanchis Bergón-Túria (Vicente Almela Caballé)

PREMIS D’ENGINY I GRÀCIA

1r Premi a la Falla 255 Barri Quint-Pizarro (Juan José Sevilla Ortega, Sevior y Priol Arts)

2n Premi a la Falla 286 Pere María Orts i Bosch (Pl.) (La Comissió)

3r Premi a la Falla 318 Tarongers-Universitat Politècnica (Jaume Chornet i Leo Gómez)

Premis Falles Infantils- Secció 14ª

1r Premi a la Falla 124 Lluís Oliag-Mariola-Granada (Isaac Argudo Molero)

2n Premi a la Falla 252 Maria Ros-Sant Tomeu (Miguel Balaguer Nieto)

3r Premi a la Falla 277 Guardacostes-Músic Jarque Cuallado (José Daniel Bertó Sanchis)

4rt Premi a la Falla 212 Arts i Oficis-Actor Llorens (Manuel Martínez Reig)

5é Premi a la Falla 223 Benicadell-Sant Roc (José Fuster García)

6é Premi a la Falla 185 Poeta Altet-Benicarló (Emc2 Escultura S.L.U.)

7é Premi a la Falla 354 Marqués de Lozoya-Poeta Cervera i Grifol (Javier Rico Catalán)

8é Premi a la Falla 244 Josep Maria Haro-Poeta Mas i Ros (Sergio Carrero Melián)

PREMIS D’ENGINY I GRÀCIA

1r Premi a la Falla 277 Guardacostes-Músic Jarque Cuallado (José Daniel Bertó Sanchis)

2n Premi a la Falla 124 Lluís Oliag-Mariola-Granada (Isaac Argudo Molero)

3r Premi a la Falla 252 Maria Ros-Sant Tomeu (Miguel Balaguer Nieto)

Premis Falles Infantils- Secció 15ª

1r Premi a la Falla 335 L’Eliana-El Cid (Manuel Martínez Reig)

2n Premi a la Falla 167 En Plom-Guillem de Castro (Juan A. Navarro Guijarro)

3r Premi a la Falla 202 Humanista Mariner-Manuel Simó (Rafael Martínez Reig i Raúl Martínez Ruiz)

4rt Premi a la Falla 90 Nador-Miraculosa (Vicente Albert García)

5é Premi a la Falla 198 Àngel (Pl.) (Marisa Falcó ? Paco Pellicer, Fet d’Encàrrec)

6é Premi a la Falla 105 Poeta Asins-Alegret-Puçol (Víctor Hugo Giner Blasco)

7é Premi a la Falla 208 Escalante-Marina (Alejandro Cano Hernández)

8é Premi a la Falla 157 Sant Joan Bosco-Duc de Mandas (Miriam García Sandemetrio)

PREMIS D’ENGINY I GRÀCIA

1r Premi a la Falla 202 Humanista Mariner-Manuel Simó (Rafael Martínez Reig i Raúl Martínez Ruiz)

2n Premi a la Falla 198 Àngel (Pl.) (Marisa Falcó ? Paco Pellicer, Fet d’Encàrrec)

3r Premi a la Falla 19 Sant Bult (Pl.) (José Jarauta Navajas, Artes Plásticas Pepo S.L.)

Premis Falles Infantils- Secció 16ª

1r Premi a la Falla

257

Músic Espí-Gravador Fabregat (Manuel Martínez Reig)

2n Premi a la Falla

76

Josep Benlliure-Vicent Guillot (José Lorenzo Santana Riquelme)

3r Premi a la Falla

24

Càdis-Literat Azorín (Sacabutxart, S.L.)

4rt Premi a la Falla

13

Actor Mora-Constitució (Jesús Liñana Ferrando)

5é Premi a la Falla

210

Alacant (Javier Rico Catalán)

6é Premi a la Falla

70

Vidal de Canyelles-Sánchez Coello (Fernando Martínez Hernández)

7é Premi a la Falla

298

Pere Cabanes-Comte de Lumiares (Santiago Muñoz Girón)

8é Premi a la Falla

215

Baró de Patraix-Conca (Víctor Navarro Granero)

PREMIS D’ENGINY I GRÀCIA

1r Premi a la Falla

21

Borrull-Socors (La Comissió)

2n Premi a la Falla

362

Luz Casanova-Pare Espasa (Vicente Espeleta García)

3r Premi a la Falla

374

Pere Cabanes-Joan XXIII (Rafael Martínez Reig i Raúl Martínez Ruiz)

Premis Falles Infantils- Secció 17ª

1r Premi a la Falla 193 Manuel Arnau-La Creu Coberta (Vicente Espeleta García)

2n Premi a la Falla 209 Sant Antoni (Vicente Almela Caballé)

3r Premi a la Falla 85 Cuba-Dènia (Carla Romero Grau)

4rt Premi a la Falla 7 Borrull-Túria (Daniel A. Guitarte Ortiz)

5é Premi a la Falla 344 Polo i Peyrolon-Ciutat de Mula (Juan M. Varó Corbí)

ENGINY I GRÀCIA

1r Premi a la Falla 95 Camí de Barcelona-Travessera i Camí de Montcada (Juanjo Falles C.B.)

2n Premi a la Falla 193 Manuel Arnau-La Creu Coberta (Vicente Espeleta García)

3r Premi a la Falla 7 Borrull-Túria (Daniel A. Guitarte Ortiz)

Premis Falles Infantils- Secció 18ª

1r Premi a la Falla 117 Daroca-Pare Viñas (Manuel Martínez Reig)

2n Premi a la Falla 305 Universitat Vella-Patriarca (Pl.) (Fet d´Encàrrec – Marisa Falcó i Paco Pellicer)

3r Premi a la Falla 365 Alfara del Patriarca-Periodista Gil Sumbiela (Santiago Muñoz Girón)

4rt Premi a la Falla 237 Senent Ibañez-Massarojos (Paco Olivares i Juan Valencia)

5é Premi a la Falla 72 Joaquim Navarro-Carrícola (Xaume Torrent Arenas)

6é Premi a la Falla 258 Calvo Acacio (Iván Martínez Vello)

7é Premi a la Falla 346 Riu Tajo-Cavite (Javier Gisbert Rodríguez)

ENGINY I GRÀCIA

1r Premi a la Falla 305 Universitat Vella-Patriarca (Pl.) (Fet d´Encàrrec – Marisa Falcó i Paco Pellicer)

2n Premi a la Falla 392 Blas Gámez – Ángel Villena (La Comissió)

3r Premi a la Falla 18 Sant Miquel-Vicent Iborra (Pl.) (Daniel A. Guitarte Ortiz)

Premis Falles Infantils- Secció 19ª

1r Premi a la Falla 50 Corretgeria-Bany dels Pavesos (Manuel Martínez Reig)

2n Premi a la Falla 389 Manuel Melià i Fuster-María Fernanda D’Ocón (Javier Rico Catalán)

3r Premi a la Falla 296 Hondures (Pl.) (Alejandro Cano Hernández)

4rt Premi a la Falla 241 Pare Alegre-Enric Navarro (Víctor Navarro Granero)

5é Premi a la Falla 321 Escultor García Mas-Puerto de Santa María (Arturo Vallés Bea)

6é Premi a la Falla 364 Pius XII-Jaume Roig (Santiago Parrado Dobón)

ENGINY I GRÀCIA

1r Premi a la Falla 50 Corretgeria-Bany dels Pavesos (Manuel Martínez Reig)

2n Premi a la Falla 389 Manuel Melià i Fuster-María Fernanda D’Ocón (Javier Rico Catalán)

3r Premi a la Falla 136 Felip Bellver-Mare Ràfols (José Jarauta Navajas, Artes Plásticas Pepo S.L.)

Premis Falles Infantils- Secció 20ª

1r Premi a la Falla

4

Portal de la Valldigna-Salines (Vicente Espeleta García)

2n Premi a la Falla

175

Barri Mont de Pietat (Pascual R. Montes Carrasco)

3r Premi a la Falla

379

La Vall d’Albaida-La Canal de Navarrés (Antonio Savall García)

4rt Premi a la Falla

200

Carcaixent-Compromís de Casp (Alejandro Cano Hernández)

PREMIS D’ENGINY I GRÀCIA

1r Premi a la Falla

379

La Vall d’Albaida-La Canal de Navarrés (Antonio Savall García)

2n Premi a la Falla

16

Marqués de Caro-Doctor Chiarri (Xaume Torrent Arenas)

3r Premi a la Falla

233

Av. de la Plata-La Senyera (Alfonso Almiñana Benavent)

Premis Falles Infantils- Secció 21ª

1r Premi a la Falla 280 Doctor Berenguer Ferrer (Pl.) (José Ramón Lisarde Ferrer)

2n Premi a la Falla 313 Poble (Pl.)-Sant Roc (La Comissió)

3r Premi a la Falla 363 L’Alcota-Sagunt (Xaume Torrent Arenas)

4rt Premi a la Falla 287 Riu Bidasoa-Comte de Torrefiel (Arturo Vallés Bea)

5é Premi a la Falla 373 Antiga Senda de Senent-Albereda (José Fco. Gómez Fonseca)

6é Premi a la Falla 306 Cedre-Explorador Andrés (Santiago Parrado Dobón)

ENGINY I GRÀCIA

1r Premi a la Falla 211 Lepanto-Guillem de Castro (David Sanruperto Pérez)

2n Premi a la Falla 313 Poble (Pl.)-Sant Roc (La Comissió)

3r Premi a la Falla 373 Antiga Senda de Senent-Albereda (José Fco. Gómez Fonseca)

Premis Falles Infantils- Secció 22ª

1r Premi a la Falla 203 Joan Baptista Vives (Rubén Arcos Martí)

2n Premi a la Falla 92 En Sendra-Coll (Pl.) (M.ª Teresa Meliá Santamaría)

3r Premi a la Falla 356 Evarist Bas-Cullera (La Comissió)

4rt Premi a la Falla 271 Mossén Milà (Pl.) (José Jarauta Navajas, Artes Plásticas Pepo S.L.)

5é Premi a la Falla 369 Poetes Anònims-El Real de Gandia (La Comissió)

6é Premi a la Falla 381 Sirena-Delfins (Jesús Liñana Ferrando, Il·lustració Iván Pérez)

7é Premi a la Falla 347 Pare Lluís Navarro-Remunta (Inmaculada López Ebri)

ENGINY I GRÀCIA

1r Premi a la Falla 356 Evarist Bas-Cullera (La Comissió)

2n Premi a la Falla 369 Poetes Anònims-El Real de Gandia (La Comissió)

3r Premi a la Falla 92 En Sendra-Coll (Pl.) (M.ª Teresa Meliá Santamaría)