SHARE

Així va el mercat de fitxatges d’artistes per a les Falles 2018:

Almirant Cadarso-Comte d’ALtea: Manuel Algarra (gran) / Javi Fernández (infantil)
Àngel del Alcàsser-José Maestre “El Cid”: Paco Gisbert (infantil)
Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel·lí: Paco Torres (gran) / Raúl García (infantil)
Barri Beteró: David Sánchez Llongo (gran) / Sergio Gómez (infantil)
Bisbe Amigó-Conca: Fernando Foix (infantil)
Blanqueries: Manolo Martínez Reig (gran) / Cap de Suro (infantil)
Bolseria-Tros Alt: Art en Foc (gran) / Rubén Arcos (infantil)
Calabazas-En Gall: Rodrigo Núñez (gran i infantil)
Carrera Malilla-Isla Cabrera: Iván Canet (infantil)
Ciscar-Borriana: Rafael Ibáñez (gran) / Bernardo Estela (infantil)
Comte Salvatierra-Cirilo Amorós: Ferni Llopis (gran) / Grego Acebedo (infantil)
Convent Jerusalem: Pere Baenas (gran)
Cuba-Literato Azorín: Vicente Martínez (gran) / Mario Pérez (infantil)
Del Regne: Sergio Musoles (gran) / Ana López (infantil)
Dr. Sanchis Bergón: Juanjo García (gran) / Óscar Villada (infantil)
Duc de Gaeta: Vicente Llácer (gran) / Julio Monterrubio (infantil)
Espartero-Ramón i Cajal: David Moreno (infantil)
Exposició: Paco Giner amb disseny de José Santaeulalia (gran) / Cap de Suro (infantil)
Gayano Lluch: Art en Foc (gran) / Sergio Amar (infantil)
Gravador Esteve-Cirilo Amorós: Alberto Ribera (gran) / Xavier Gámez (infantil)
Isabel La Católica-Cirilo Amorós: Art en Foc (grande) / Ángel Navarro (infantil)
Illes Canarias-Trafalgar: Loren Fandos (gran)
Joaquim Costa-Borriana: Manuel Algarra (gran) / David Ojeda (infantil)
Joaquim Costa-Comte d’Altea: Art en Foc (gran) / Mario Pérez (infantil)
L’Antiga de Campanar: Carlos Carsí (gran) / Mario Pérez (infantil)
La Nova d’Orriols: David Sánchez Llongo (gran)
Lo Rat Penat: Carlos Carsí (gran) / Ángel Navarro (infantil)
Lope de Vega: Álvaro Guija (gran / infantil)
Marqués de Montortal-Jose Esteve: Mario Pérez (infantil)
Mercat de Russafa: Art en Foc (gran) / David Ojeda (infantil)
Mestre Gozalbo-Comte d’Altea: Manuel Algarra (gran) / Iván Tortajada (infantil)
Na Jordana: Toni Pérez (gran) / Germans JJ García (infantil)
Paseig Alameda-Av. França: Rafael Ibáñez (gran)
Pérez Galdós-Calixto III: Vicente Albert (gran) / María Teresa Meliá (infantil)
Plaça del Pilar: Paco Torres (gran) / Ceballos & Sanabria (infantil)
Plaça Doctor Collado: David Sánchez Llongo (gran) / Ricard Balanzá (infantil)
Regne de València-Císcar: Fer Marzo (gran) / Marina Puche (infantil)
Sant Vicent-Periodista Azzati: Vicente Martínez (gran) / Óscar Villada (infantil)
Santa Genoveva Torres “La Nova d’Orriols”: David Sánchez Llongo (gran)
Serrans-Plaça dels Furs: Paco Giner (gran) / David Ojeda (infantil)
Sueca-Literato Azorín: Javi Fernández (infantil)