Compartir

Estos són les candidates que han resultat preseleccionades 2020.

Sector Mislata

Candidates infantils

Ainhoa Pérez Cabanes

Ainhoa Pérez Cabanes

Falla Salvador Giner-Gregori Gea
Aitana Rodrigo Estévez

Aitana Rodrigo Estévez

Falla Plaça de la Moreria

 

Candidates majors

Ana Martínez Nuñez

Ana Martínez Nuñez

Falla Felip Bellver-Mare Ràfols
Laura GIl Murciano

Laura GIl Murciano

Falla Salvador Giner-Gregori Gea

 

Sector Creu Coberta

Candidates infantils

Carolina Marti Guzmán

Carolina Marti Guzmán

Falla Joaquim Navarro-Carrícola
Esther Pérez Artal

Esther Pérez Artal

Falla Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel·lí
Gloria Martinez Capilla

Gloria Martinez Capilla

Falla Fray J. Rodríguez-Pintor Cortina

  

Candidates majors

Paula Navarro Avallone

Paula Navarro Avallone

Falla Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel·lí
Andrea Cea Blanco

Andrea Cea Blanco

Falla Carters-Litógraf Pasqual Abad
Alba Berzal Serrano

Alba Berzal Serrano

Falla Enginyer Josep Sirera-Pío IX
 
Sector Patraix

 

Candidates infantils

Carla Lazaro Aleixandre

Carla Lazaro Aleixandre

Falla Humanista Mariner-Manuel Simó
Claudia Miguel Peiro

Claudia Miguel Peiro

Falla Pintor Pasqual Capuz-Fontanars

 

Candidates majors

Sara Navarro Traver

Sara Navarro Traver

Falla Mare de Déu de la Cabeça-J.M. Mortes Lerma
Marta Tendero Penalba

Marta Tendero Penalba

Falla Camí Nou de Picanya-Nicolau Primitiu
 

Sector Canyamelar-Grau-Natzaret

Candidates infantils

Cristina Patricia Marcos de la Rosa

Cristina Patricia Marcos de la Rosa

Falla Major-Moraira-Natzaret
Sofia Montagut Orero

Sofia Montagut Orero

Falla Plaça Rosari-Calabuig
Jimena Valsangiacomo Gonzalez

Jimena Valsangiacomo Gonzalez

Falla Menorca-Lluis Bolinches

 

Candidates majors

Deborah Pascual Alegre

Deborah Pascual Alegre

Falla Barraca-Església del Rosari
Zulema Rodriguez Ferrandis

Zulema Rodriguez Ferrandis

Falla Major-Moraira-Natzaret
Marta Tejedo Belenguer

Marta Tejedo Belenguer

Falla Arquitecte Alfaro-Francesc Cubells
 

Sector Malvarosa-Cabanyal-Beteró

Candidates infantils

Carmen Bono Guillot

Carmen Bono Guillot

Falla Vidal de Canyelles-Sánchez Coello
Amelia Ricart Esteban

Amelia Ricart Esteban

Falla Malva-Rosa-Antoni Ponz-Cavite
Dayana Romero Domingo

Dayana Romero Domingo

Falla Sant Pere-Mare de Déu de la Vallivana

 

Candidates majors

Esther Tomas Taroncher

Esther Tomas Taroncher

Falla Sant Pere-Mare de Déu de la Vallivana
Carolina Canet Alberich

Carolina Canet Alberich

Falla Escalante-Marina
Leticia Morales Gomez

Leticia Morales Gomez

Falla Doctor Álvaro López-Sant Joan de Dèu
 

Sector Pilar-Sant Francesc

Candidates infantils

Lucia Gil Bada

Lucia Gil Bada

Falla Oest
Victoria Pedersen Alfonso

Victoria Pedersen Alfonso

Falla Bosseria-Tossal
Clara Garcia Barberán

Clara Garcia Barberán

Falla Quart-Palomar

  

Candidats majors

Marta Ayuso Dominguez

Marta Ayuso Dominguez

Falla Oest
Rocio Huercio Ortega

Rocio Huercio Ortega

Falla Plaça del Pilar
Adela Mansanet Frasquet

Adela Mansanet Frasquet

Falla Ribera-Convent Santa Clara