Gala Infantil 2020

0
144
Font: Armando Romero

Un any més, els infantils de les comissions falleres es donen cita al Palau de l’Exposició per a gaudir d’una vesprada de Gala dedicada a tots ells, per reconèixer-los la seua tasca en els diferents campionats i activitats que la Junta Central Fallera organitza al llarg de l’any.

Ací, la relació de premiats i premiades:

Falla Activitat Categoria Possició
145 Duc de Gaeta – Pobla de Farnals (Enrique Gil) Bitlles Millor puntuació  
145 Duc de Gaeta – Pobla de Farnals Bitlles Trofeu Fallera Major Infantil de València 1
260 Barri de Sant Isidre                                                                                Bitlles Trofeu Fallera Major Infantil de València 2
160 Sant Ignasi de Loiola-Jesús i Maria                                                                  Bitlles Trofeu Fallera Major Infantil de València 3
300 Santa María Micaela – Martí l’Huma (Ana María Mora Orive) Dibuix A 1
174 Pintor Salvador Abril-Peris i Valero (Sofía Hervas de Labaig) Dibuix A 2
126 Pintor Salvador Abril-Pere III El Gran (Daniela Coscolla Muñoz) Dibuix A 3
188 Primat Reig-Vinaròs (Claudia Ramón Cantero) Dibuix B 1
308 Mercat de Castella (Angela Viray Folgado) Dibuix B 2
128 Mestre Valls-Mariner Albesa (Zoe Ramos Matilla) Dibuix B 3
352 Poeta Emili Baró-Enric Ginesta (Marta Fuster Frechina) Dibuix C 1
318 Tarongers-Universitat Politècnica (Juan Pascual Ortiz Llueca) Dibuix C 2
145 Duc de Gaeta – Pobla de Farnals (Aitana Rodriguez Muñoz) Dibuix C 3
163 La Pobla del Duc – Benipeixcar (Alejandro Ruiz Folgado) Dibuix Cartell de falles 1
366 Santiago Rusiñol-Comte de Lumiares (Nora del Carmen Hernandez Lardies) Dibuix Cartell de falles 2
366 Santiago Rusiñol-Comte de Lumiares (Itziar del Carmen Hernandez Lardies) Dibuix Cartell de falles 3
28 Cuba-Literat Azorín (Ana Lola Aparisi Garcia-Luengo) Dibuix Premi Extraordinari  
194 Visitació – Oriola (Marta Barrachina Jurado) Escacs Sub 10 1
143 Reina-Pau-Sant Vicent (Carlos Hervas Sempere) Escacs Sub 10 2
74 Alqueries de Bellver-Garbí (Sergio Edo Bayo) Escacs Sub 10 3
380 Pintor Maella – França – Menorca (Lucia Follana Albelda) Escacs Sub 14 1
188 Primat Reig – Vinarós (Alejandro Casani Fores) Escacs Sub 14 2
120 Molinell-Alboraia (Pablo Escuín Domínguez) Escacs Sub 14 3
55 Sapadors-Vicent Lleó (Rebeca Bueno Albau) Escacs Sub 18 1
194 Visitació – Oriola (Mario Romero Sanz) Escacs Sub 18 2
145 Duc de Gaeta – Pobla de Farnals (Marcos Soriano Vidal) Escacs Sub 18 3
10 Av. Oest Futbol 7 Trofeu Fallera Major Infantil de València 1
147 Mare de Déu de Lepanto (Pl.)                                                                        Futbol 7 Trofeu Fallera Major Infantil de València 2
377 Avda.França-Alfred Toràn i Olmos                                                                    Futbol 7 Trofeu Fallera Major Infantil de València 3
264 Lepanto – En Joan d’Austria (Andreu Torralba Mayorga i Jose Durá Mir) Futbolín Sub 10 1
45 Sagunt-Sant Antoni-Pare Urbà (Sandra Sigüenza Cruzes i Valeria Fernandez Sala) Futbolín Sub 10 2
227 Gayano Lluch (Alex Femenia Requena i Mark Sanchez Lucas) Futbolín Sub 10 3
186 Bisbe Jaume Pérez-Lluís Oliag (Javier Sancho Romero i Ricardo Moros Sanz) Futbolín Sub 14 1
45 Sagunt-Sant Antoni-Pare Urbà (Pedro Pons Pascual i Ivan Ballester Esteban) Futbolín Sub 14 2
199 Veneçuela – Agusti Sales (Mario Llor Vizcaino i Ruben Llor Vizcaino) Futbolín Sub 14 3
183 Illes Canàries-Dama d’Elx (Mario García Fernandez i Alvaro Grau Villora) Futbolín Sub 18 1
145 Duc de Gaeta – Pobla de Farnals (Andoni Soriano Vidal i Andrés Golsztejn Valera) Futbolín Sub 18 2
145 Duc de Gaeta – Pobla de Farnals (Hector Jiménez Portillo i Carlos Montesinos Rodrigo) Futbolín Sub 18 3
335 L’Eliana-El Cid                                                                                      Maquetes   1
22 Exposició-Misser Mascó                                                                              Maquetes   2
145 Duc de Gaeta – Pobla de Farnals Maquetes   3
300 Santa Maria Micaela-Martí l’Humà                                                                    Maquetes   4
227 Gayano Lluch Maquetes   5
45 Sagunt-Sant Antoni-Pare Urbà Maquetes   6
81 Goya-El Brasil                                                                                      Maquetes   7
366 Santiago Rusiñol-Comte de Lumiares Maquetes   8
127 Doctor Sanchis Bergón-Túria                                                                          Maquetes   9
178 Illes Canàries-Trafalgar-Samuel Ros                                                                  Maquetes   10
28 Cuba-Literat Azorín                                                                                  Maquetes   11
356 Evarist Bas-Cullera Maquetes   12
380 Pintor Maella-França-Menorca                                                                        Maquetes   13
263 Salvador Giner-Gregori Gea                                                                          Maquetes   14
363 L’Alcota-Sagunt                                                                                      Maquetes   15
129 Ramiro de Maeztu-Els Lleons                                                                          Marato Mes nombrosa infantil  
145 Duc de Gaeta – Pobla de Farnals Mitja Marato Mes nombrosa infantil  
202 Humanista Mariner – Manuel Simó (Sergio Perez) One Wall Trofeu Fallera Major Infantil de València 1
97 Séneca – Iecla (Pablo Carsí) One Wall Trofeu Fallera Major Infantil de València 2
380 Pintor Maella – França – Menorca (Ruben Rausell) One Wall Trofeu Fallera Major Infantil de València 3
202 Humanista Mariner – Manuel Simó Pilota Valenciana Divisió d’Honor 1
358 Andreu Piles Ivars-Salvador Tuset                                                                    Pilota Valenciana Divisió d’Honor 2
85 Cuba-Dènia                                                                                          Pilota Valenciana Divisió d’Honor 3
328 Enginyer Manuel Maese-Cristóbal Llorens                                                              Pilota Valenciana Divisió d’Honor 4
308 Mercat de Castella                                                                                  Pilota Valenciana Divisió d’Honor 5
202 Humanista Mariner – Manuel Simó Pilota Valenciana Divisió d’Honor 6
74 Alqueries de Bellver-Garbí Pilota Valenciana Divisió d’Honor 7
97 Séneca – Iecla Pilota Valenciana Primera Divisió 1
199 Veneçuela-Agustí Sales Pilota Valenciana Primera Divisió 2
145 Duc de Gaeta – Pobla de Farnals Pilota Valenciana Primera Divisió 3
227 Gayano Lluch Pilota Valenciana Primera Divisió 4
308 Mercat de Castella                                                                                  Pilota Valenciana Primera Divisió 5
85 Cuba-Dènia                                                                                          Pilota Valenciana Primera Divisió 6
308 Mercat de Castella                                                                                  Pilota Valenciana Primera Divisió 7
202 Humanista Mariner – Manuel Simó Pilota Valenciana Trofeu Delegació 1
145 Duc de Gaeta – Pobla de Farnals Pilota Valenciana Trofeu Delegació 2
202 Humanista Mariner – Manuel Simó Pilota Valenciana Trofeu Fallera Major Infantil de València 1
358 Andreu Piles Ivars-Salvador Tuset                                                                    Pilota Valenciana Trofeu Fallera Major Infantil de València 2